Ferie zimowe 2014 w bibliotece

Podczas tegorocznych ferii zimowych dzieci przychodzące na zajęcia do biblioteki słuchały i czytały bajki. Potem  na podstawie tekstów bajek odbywały się zajęcia plastyczne lub krótkie konkursy zgaduj-zgadule. Dzieci rozwiązywały też krzyżówki i quizy literackie. Oprócz tego odbywały się również zabawy grupowe z wykorzystaniem sprzętu sportowego. Natomiast młodzież grała w gry planszowe (scrable, warcaby i szachy). W czasie ferii mówiono też na tematy profilaktyczne dotyczące wyrażania uczuć i emocji. Grupy projektowały i wykonywały plakaty promujące zdrowy i aktywny styl życia. Na zakończenie ferii odbyło się ognisko z pieczeniem kiełbasek i ciepłą herbatą.

This entry was posted in 2014, Imprezy/Wydarzenia, Z życia Biblioteki. Bookmark the permalink.

Comments are closed.