logo_dkk_duze

W ramach ogólnopolskiego projektu Instytutu Książki,  który promuje czytelnictwo powstają na terenie całej Polski Dyskusyjne Kluby Książki. DKK stanowią grupy czytelnicze, działające przy bibliotekach. Klubowicze spotykają się raz w miesiącu, dyskutują o wybranej książce, którą przeczytali wcześniej i wspólnie tworzą recenzje omawianej pozycji.  Projekt DKK, to adaptacja brytyjskiej idei reading clubs – wspólnego czytania i rozmowy o książkach.

Również  w Gminnej Bibliotece Publicznej w Świętajnie  powstał Dyskusyjny Klub Książki dla dorosłych. Tworzy go dziewięć czytelniczek, których łączy pasja czytania i poznawania nowych książek.

Follow on FacebookFollow on TumblrFollow on Google+Follow on TwitterFollow on LinkedIn